Povrchová Úprava oken

Průmyslový systém povrchové úpravy TEKNOS se skládá z následujících kroků:

 

IMPREGNACE

Bezbarvé vodou ředitelné impregnační produkty s hloubkovým působením pro manuální a průmyslové aplikační metody jako např. máčení a polévání dřeva s následujícími výhodami:

  • efektivní ochrana proti dřevozbarvujícím houbám (modrání dřeva a plíseň) jakož i proti houbám dřevoničícím (tlení dřeva, hniloba)
  • prokázaná redukce příjmu vlhkosti při vystavení dřeva povětrnostním vlivům, zvýšené relativní vlhkosti vzduchu a s tím spojený vliv na stabilitu rozměrů v délce a příčném řezu (trhliny, zakřivení)
  • optimální propojovací vlastnosti pro následující ošetření
  • zvýšená životnost v systému

 

ZÁKLADOVÁ BARVA

Barvu dávající, vodou ředitelné základové barvy pro krycí a transparentní povrchovou úpravu při použití manuálních i průmyslových aplikačních metod (máčecí vany, polévací zařízení, nanášecí automaty). Základové barvy našich systémů povrchové úpravy pro venkovní využití jsou vyráběny zásadně na bázi hybridních pojiv (spojovacích vazných látek) jako alkyd-akrylát. Tyto poskytují ochrannou vrstvu a konzervaci, jakož i optimální propojovací vlastnosti pro spojení povrchu dřeva s mezinátěrem nebo koncovým nátěrem.

 

OŠETŘENÍ SPÁR A ČEL

Bezbarvé, vodou ředitelné, difuzní mezinátěry s póry zaplňujícími vlastnostmi u dřev s hrubou strukturou a film vytvářejícími vlastnostmi u jehličnatých dřev (také na problematických místech jako V-spáry, čelní dřevo, rohové a příčné spoje) na hybridní pojivové bázi (alkyd-akrylát). Jako doplněk nabízejí systémy povrchové úpravy této skupiny také odpovídající ochranný a konzervační film.

 

VRCHNÍ LAK

Vrchní lak je po impregnaci, základní barvě a eventuálně meziošetření posledním stavebním kamenem systému povrchové úpravy zajišťujícím zušlechťování jakostních okenních, dveřních, okenicových elementů a elementů zimních zahrad ze dřeva. Průmyslové dekorativní produkty koncového ošetření na bázi akrylátových nebo PU-modifikovaných akrylátových pojiv jsou ředitelné vodou a schopné prolínání, mají vysokou transparentnost v oboru lazur a dobrou krycí schopnost u RAL- a NCS-S barevných tónů. Nabízejí ochranný a konzervační film, a dobrý průběh při využití manuálních a automatických aplikačních metod a také dlouhou životnost. Vrchní lak TEKNOS 2600 lze aplikovat i štětcem – při renovaci. Pro toto použití se dořeďuje 10 %-15 % vody.

 

všechna práva vyhrazena Antre 3000 © 2015  | design by dwgd.cz

Společnost je vedená u Krajského soudu v Brně spisová značka C 22767