PLASTOVÁ okna

 

Jsou kvalitním českým výrobkem. Vyhovují nárokům na moderní okna pro všechny druhy staveb – rodinné i bytové domy, ale také průmyslové objekty.

 

Mezi hlavní přednosti těchto oken patří:

  • tvarová i barevná stálost,
  • skvělé tepelně i hlukově izolační vlastnosti,
  • odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba,
  • cenová dostupnost.

Více komor znamená lepší izolaci rámu.

Vyberte si, co vyhovuje právě Vám:

 

Naše plastová okna jsou složena z těch nejlepších komponentů:

  1. Profily GEALAN ze systému S 8000 IQ vykazují díky své vytříbené 6 komorové konstrukci velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Splňují nové požadavky normy ČSN EN 730540:2002 na ochranu tepla a stavební hloubkou 74 mm. Integrované masivní výztuhy v rámech a křídlech zaručují výbornou stabilitu oken.

  2. Ochrana a bezpečí Vašeho domova je pro nás prioritou. Špičkové celoobvodové kování se zvýšenou bezpečností proti vloupání dostanete již ve standardním provedení oken.

  3. Klimatická pohoda v místnosti. Okna musí být nejen

těsná, ale navíc musí zajišťovat vyrovnání vlhkosti v interiéru s ohledem na teplotu v místnosti. Proto k plastovým oknům z profilů GEALAN nabízíme větrací systém GECCO. Větrací systém GECCO s automatickou klapkou, která umožňuje průběžnou výměnu vzduchu v dostatečném rozsahu bez nepříjemného průvanu. Větráním se podstatně zlepšují hygienické podmínky prostředí a snižuje riziko vzniku plísní v ostění. Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráváním, což zaručuje pocit klimatické  pohody v místnosti. Technicky splňuje větrací systém GECCO všechny požadavky, byl odzkoušen a certifikován s dosažením třídy 3 a 4 v hodnocení zvukově izolačních vlastností. Test také prokázal, že při tomto způsobu výměny vzduchu nevznikají žádné podstatné tepelné ztráty.

Počet skel v okně:

 

O tepelně a hlukově izolačních vlastnostech celého okna rozhoduje také počet skel v okně. Nabízíme proto plastová okna s dvojsklem či trojsklem.

  • Okna s dvojsklem 4 / 16 / 4  - Okenní systém je tvořen dvěma 4 mm skly, mezi kterými je 16 mm rámeček. Celý systém je tedy široký 24 mm.
  • Okna s trojsklem 4 / 12 / 4 / 12 / 4 - Okenní systém je tvořen třemi 4 mm skly, mezi kterými jsou dva 12 mm rámečky.

 

Používáme izolační skla s tepelnou propustností U = 1,1 W/m2K (dvojsklo) a U = 0,7 W/m2K (trojsklo), což zabezpečuje skvělou tepelnou pohodu v místnostech.

Inovace v plastových oknech - Gealan S9000

Určeno pro zákazníky jež chtějí investovat do nekompromisní kvality, bezpečnosti a maximální tepelné izolace. Profil v nízkoenergetickém standardu.

 

Optimalizovaná tepelná izolace

Vývoj systému s co nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není dílem náhody, ale výsledkem cílevědomého vývoje. Úspěšný výsledek to potvrzuje. Četné výpočty i první zkoušky prokázaly dosažení vynikající hodnoty součinitele prostupu tepla. Cílem bylo dosažení hodnoty Uf = 0,92 W/m²K pro standardní kombinaci s ocelovou výztuží a tím i využití v nízkoenergetických a pasivních domech. Cíle se podařilo dosáhnout kombinací všech inovativních detailů v systému.

všechna práva vyhrazena Antre 3000 © 2015  | design by dwgd.cz

Společnost je vedená u Krajského soudu v Brně spisová značka C 22767