Společnost  ANTRE 3000 s.r.o.

 

je českým výrobcem dveří zárubní, oken a interiérových designových prvků, nábytku a kuchyní. Společnost  vznikla v roce 1996, jako ryze česká firma, spojením tří fyzických osob se zájmem o výrobu stavebních výplní z přírodních materiálů. Proto se firma od samého počátku své činnosti plně zaměřila na vlastní výrobu - dřevěná eurookna, dřevěné vchodové dveře a vnitřní dýhované dveře včetně obložkové zárubně.

 

V současnosti může firma ANTRE 3000 s. r. o. poskytovat zákazníkům úplný, velmi kvalifikovaný a kvalitní výrobní program:

Tento výrobní program držela až do roku 2011, kdy se společnost rozhodla rozšířit nabídku výrobků o kvalitní dřevěný nábytek na míru. Do tohoto rozhodnutí je nepřímo dovedli i zákazníci, ,kteří měli zájem o interiérové vybavení se stejných materiálu jako vnitřní dveře a zárubně. Toto rozhodnutí mělo za následek nutnost úpravy stávající lakovny, aby vyhověla i pro nástřik nadstandardních laků do vysokého lesku.

 

K této výrobní činnosti je také služba bytového architekta a možnost návrhu realizace ve 2D a 3D podobě.

I přes fakt že se jedná spíše o menší firmu, jsme za svoji 20-ti letou dobu trvání uspokojily mnoho zákazníku a dodali naše výrobky do mnoha významných staveb po celé ČR i v zahraničí. Ve spolupráci s významnými architekty se můžeme pochlubit i úspěšnými realizacemi na velkých stavbách viz. realizace.

 

 

všechna práva vyhrazena Antre 3000 © 2015  | design by dwgd.cz

Společnost je vedená u Krajského soudu v Brně spisová značka C 22767